Podłogi

Przedstawiamy galerię naszych najpopularniejszych podłóg. Większość z nich wykonujemy na deskach litych i warstwowych, w wielu rozmiarach.

Poniżej przedstawiamy wybrane wersje podłóg wraz z cenami detalicznymi netto (bez VAT) za m2.
Są to ceny podane jedynie dla orientacji, ponieważ finalna cena zależy od wielu czynników i może być skalkulowana po ustaleniu wszystkich szczegółów. Do każdej podłogi oferujemy usługę montażu.

Przepiękna podłoga warstwowa, w ciepłych, złocistych brązach. Świetnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Podłoga ta została wyróżniona przez światową markę Ciranova, na belgijskiej stronie producenta.


 

Jest to najbardziej pracochłonna z naszych podłóg. Jest to produkt 100% hand made, który by uzyskać swój ostateczny wygląd, przechodzi aż 6 procesów postarzania. Ale efekt końcowy przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania.


 

Kolejny produkt z naszej kolekcji hand made. Nierówna struktura i proces tworzenia i wybarwiania gwarantują nieszablonowość i klasę najwyższej jakości.

Deska Duo Kolor, to unikalny produkt, na którym odznaczają się dwa wybarwienia deski. Inny kolor w szczotce i inny w warstwie użytkowej deski. Wszystko zgrywa się w bardzo ciekawy efekt kolorystyczny.

Klasyka broni się sama. Deska na podkładzie inżynieryjnym, świetnie nadająca się na ogrzewanie podłogowe, pokryta 4 warstwami oleju oksydacyjnego, wpływa na jej trwałość i jakość.

Jodełka francuska to nieodzowny hit ostatnich kilku miesięcy. Nada szlachetności każdemu pomieszczeniu.

Długa deska: Jako jedni z nielicznych w Polsce produkujemy deskę do 12 m długie i 40 cm szerokie. Deski są robione na sklejce inżynieryjnej. Świetnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Tego typu rozwiązanie pozwala m.in na ułożenie desek w jednej długości na całej powierzchni pokoju.